Skradzione klucze? Zatrzaśnięte drzwi? Te i wiele innych przypadków mogą nas zaskoczyć w każdych okolicznościach. W razie problemów z zamkiem, najlepiej wezwać profesjonalistę. W ten sposób można uniknąć uszkodzenia zarówno drzwi, jak i mechanizmu.

Firma DOMEK specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu drzwi. Posiadamy niezbędne narzędzia, dzięki którym otworzymy zablokowane drzwi lub poradzimy sobie z wyłamanym mechanizmem. Nasze umiejętności poparte są wieloletnim doświadczeniem i zadowoleniem klienta. Zadbamy o to, by zamek był sprawny – także po włamaniu czy przy złamaniu klucza. Otworzymy mechanizmy wszystkich producentów!

Warto pamiętać, żeby w niespodziewanych sytuacjach nie próbować niczego na własną rękę. Eksperymenty mogą skończyć się uszkodzeniem zamka lub drzwi i spowodować dodatkowe koszty. Zadbamy o to, by szybko i profesjonalnie wykonać każde zlecenie – także to najbardziej niespodziewane. Oferujemy awaryjne otwieranie drzwi przez całą dobę w Bydgoszczy i okolicach. Pomagamy klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom i instytucjom.

W nieprzewidzianych sytuacjach możesz liczyć na firmę DOMEK. Otworzymy każdy zamek za pomocą profesjonalnych narzędzi i opierając się na wieloletnim doświadczeniu. Nasza skuteczność i profesjonalizm służy Twojemu zadowoleniu i bezpieczeństwu. Żaden zamek nie ma dla nas tajemnic, poradzimy sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Zapomnij o wytrychach, spinkach czy innych domowych sposobach – skorzystaj z awaryjnego otwierania drzwi przez profesjonalistów

Zakres moich usług obejmuje:

  • awaryjne otwieranie zamków - bez uszkodzenia drzwi
  • otwarcie oraz wymianę zamka po włamaniu
  • wyjęcie zablokowanych kluczy z zamka
  • wyjęcie złamanego klucza z zamka
  • otworzenie zatrzaśniętych drzwi, zamka
  • serwis i konserwację zamków
  • inne usługi ślusarskie